Франківськ отримав частку стадіону "Хет-Трик"

Франківськ отримав частку стадіону "Хет-Трик"
23% стадіону "Хет-Трик" рішенням сесії міської ради взяли на баланс міста.

Тепер частка міста перебуватиме на балансі КП «Івано-Франківський міський центральний стадіон «РУХ», а місто матиме ще один майданчик для юних спортсменів. Об этом сообщает mapgroup.in.ua со ссылкой на СМИ.

Як пояснив у розмові з кореспонденткою Бліц-Інфозаступник голови обласної Федерації футболу Тарас Клим, хоча левова частку фінансування йшла від УЄФА, кошти для будівництва футбольної арени вкладали і область і місто.

"Ми знаходимося на території міста, вони нам виділили землю під цей стадіон. Тому рішенням нашого виконкому на добровільних засадах ми вирішили поділитися частиною власності стадіону з містом. Тож зараз 27% передано облраді, 23% міській радіі 50% у власності обласної федерації. Наступний крок – це створення комунального підприємства і передачі на його баланс стадіону",- зазначає заступник голови обласної ФФУ.

Тарас Клим каже, що стадіон не є самоокупним і на його утиримання потрібні кошти. Оскільки діти там займаються безкоштовно, потрібне фінансування з бюджету, а це можливо тільки після створення КП.

"Ми віддаємо по 30% часу на місто і область, а 40% для безкоштовних занять команд, які представляють дитячу футбольну лігу, дитячі спортшколи і т.д. Цей стадіон не був приватним і ніколи не буде. Він не буде власністю однієї школи, як цього хоче СДЮСШОР "Прикарпаття". Він буде належати всій громаді області", — запевняє посадовець.

Читайте також: У Франківську вісім команд візьмуть участь у зимовому футбольному турнірі


Джерело статті: “http://frankivchany.if.ua/57166-frankivsk-otrymav-chastku-stadionu-khet-tryk”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя