Італійський уряд спростував намір блокувати участь Huawei і ZTE у розгортанні мережі 5G

Італійський уряд спростував намір блокувати участь Huawei і ZTE у розгортанні мережі 5G Об этом сообщает ukr-vesna.in.ua со ссылкой на СМИ.

? , Huawei Technologies ZTE Corp 5G

Уряд Італії спростував інформацію про те, що не допустить китайські компанії Huawei Technologies і ZTE Corp до участі у створенні й розгортанні інфраструктури 5G у країні

Вчора на офіційному сайті Міністерства економічного розвитку Італії з’явилось заперечення інформації, щодо виникнення небезпеки та заборони участі в тендері для Huawei і ZTE у будівництві мереж 5G нового покоління.

“Національна безпека є пріоритетом для Міністерства, і в разі виникнення критичних питань — яких зараз не виявлено, – ми приймемо відповідні ініціативи”, – повідомляє офіційний сайт Міністерства економічного розвитку Італії.

Раніше в італійському медіа La Stampa з’явилася інформація про те, що Рим готовий використовувати спеціальні повноваження для припинення контрактів з китайськими операторами.

Але сьогодні вранці на сайті медіа La Stampa було опубліковано спростування на основі офіційної позиції Міністерства економіки і розвитку.

Нагадаємо, суперечки щодо копаній Huawei і ZTE виникають через побоювання того, що Китай може використовувати потужності компаній для шпигунства. Зокрема, США активно закликають Європу не використовувати обладнання Huawei для впровадження мереж 5G. Нагадаємо, у лютому відразу кілька високопоставлених співробітників ФБР, ЦРУ і АНБ висловилися на тему шпигунства з боку китайських виробників смартфонів. Про намір заборонити електронні пристрої Huawei та ZTE заявили також в уряді Японії. 1 грудня у Ванкувері при перетині канадського кордону затримали фінансового директора китайської корпорації Huawei Technologies Менг Ванчжоу. У середині грудня Національне управління з кібернетики та інформаційної безпеки Чехії заявило, що програмне забезпечення та техніка китайських компаній Huawei і ZTE можуть бути небезпечними для користувачів. У п’ятницю, 11 січня, Польське агентство державної безпеки затримало громадянина Китаю за підозрою у шпигунстві. 14 січня стало відомо, що у Польщі можуть заборонити держорганам використовувати продукцію Huawei після скандалу з підозрою співробітника польського відділення компанії в шпигунстві. 17 січня WSJ повідомило, що у США почали розслідування проти Huawei.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/taliiskii_uryad_sprostuvav_namir_blokuvati_uchast_Huawei_i_ZTE_u_rozgortanni_merezhi_5G_374495.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя