Від історії з Гнапом електорально виграють такі, як Порошенко – юрист

Об этом сообщает certify.in.ua со ссылкой на СМИ.

Багатьом людям, що підтримували Дмитра Гнапа на словах чи грошима напевно соромно чи боляче писати, але принципом нової політики є не лише визнання власних помилок, але й класичне «Платон мені друг, але істина дорожча».

Єдиним політичним капіталом, яким володів Гнап, була його позитивна репутація та доброчесність. Була довіра. Але після вчорашнього тотального «зашквару» він втратив цю перевагу. «Заникати» на приватний банківський рахунок більше 9000 євро своїх колег по «Слідство.Інфо», не передати як то було обіцяно ці кошти на потреби української армії, не задекларувати ці кошти в е-декларації кандидата в президенти України – це не те, що ми очікуємо від нових політиків.

Я уважно читав різні матеріали і дивився відео-коментар Гнапа, але мене його слова не переконали. Ми маємо бути вдячні, що Дмитро разом з партією «Сила людей» провели перші непогані праймеріз, реально зібрали кошти на президентську заставу, чим вписали в українську політичну історію нові успішні і прогресивні практики. І якщо позиція «Сили людей» дає їй шанси на «виживання», то Дмитро робить нову помилку.

На жаль, в українській політиці шалений дефіцит доброчесності. Якщо від старих наскрізь корумпованих політиків ми вже нічого і не очікуємо, то від нових хочеться бачити значно більше. Надії і сподівання на таких політиків розбиваються значно більш гучніше і боляче, бо стратегічно вони деколи наносять не менше шкоди, аніж скандали з старими політиками.

Ситуація навколо квартири Лещенка нанесла дуже важкий удар по репутації антикорупційного руху. Такий самий удар по новим політикам нанесе і ситуація з Гнапом. І найважливішим негативним наслідком від цих історій є не те, що від них електорально виграватимуть такі як Порошенко, на фоні яких «зашквар» Гнапа як комаха на фоні планети Земля. Ще більш важливим наслідком цієї історії є поширення зневіри серед прогресивних груп, кіл та електорату.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Олексій РОГОВИКДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1549619502-nayvazhlivishim-naslidkom-vid-istoriyi-z-gnapom-e-te-shcho-vid.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя