Януковича викликали до суду промовити останнє слово


Оболонський районний суд Києва викликав екс-президента України Віктора Януковича на засідання до Києва

Про це повідомляє прес-служба суду. Об этом сообщает face-n.info со ссылкой на СМИ.

"Оболонський районний суд м. Києва викликає Вас як обвинуваченого 19 листопада 2018 рокц у справі по обвинуваченню Януковича Віктора Федоровича у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110, ч. 1 ст. 111, ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 437 КК України. Місцезнаходження суду: м. Київ, вул. М. Тимошенка, 2-Є, суддя Дев’ятко В. В.", — йдеться у повістці.

Таким чином, екс-президенту закидають пособництво у вчиненні злочину, посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, що призвело до загибелі людей, державну зраду та ведення агресивної війни або агресивних воєнних дій.

Водночас у повістці йдеться про можливість для Януковича взяти участь у засіданні по відеозв’язку.

  • Нагадаємо, обвинувачення у справі державної зради Віктора Януковича просило Оболонський райсуд Києва визнати екс-президента винним і засудити його до 15 років позбавлення волі.
  • 13 вересня суд розпочав стадію дебатів сторони захисту. Державний адвокат Януковича Юрій Рябовол і платний адвокат Олександр Байдик попросили виправдати екс-президента.
  • Янукович зажадав промовити останнє слово в суді по відеозв’язу та попросив перенести засідання до отримання його адвокатом дозволу на роботу в РФ, що може тривати до 4 місяців.
  • Суд призначив дату промови Януковича на 19 листопада.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2018/11/06/yanukovycha_vyklykaly_do_sudu_promovyty_ostannye_slovo”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя