Розстрілювали усіх, це теракт, – директор коледжу у Керчі

Розстрілювали усіх, це теракт, – директор коледжу у Керчі Об этом сообщает ukr-trud.in.ua со ссылкой на СМИ.

Вибух, який стався у політехнічному коледжі в Керчі, був терактом. Як розповіла директор навчального закладу Ольга Гребеннікова, невідомі забігли у приміщення і розстрілювали усіх, хто перебував усередині закладу.

24 канал повідомляв, що 17 жовтня у політехнічному коледжі в окупованій Керчі стався вибух. Внаслідок інциденту загинули близько 10 людей, ще 70 зазнали поранень. За попередніми даними, у будівлі вибухнув газ.

За словами директорки коледжу, близько 11 години у будівлю увірвалися невідомі і почали розстрілювати усіх, хто перебував усередині.

Трупів повно, дітей трупів повно. Підірвали все, повилітали шибки, підірвали хол, бігали кидали якісь вибухові пакети. Потім з автоматами бігали по другому поверсі вбивали всіх кого могли знайти, хто попадався. Справжній теракт, – наголосила вона.

Також, Гребеннікова зазначила, що "терористи" вбивали не тільки студентів, а й всіх співробітників коледжу.

Коментар директора коледжу у Керчі: відео

Нагадаємо, напередодні з’явилася інформація, що у політехнічному коледжі в окупованій Керчі підірвали невстановлений вибуховий пристрій. Окрім того, вже поліція наразі розшукує підозрюваного у скоєнні цього злочину - хлопця 20-25 років. У злочинця була зброя (12 мм) і, ймовірно, – вибухова речовина.

Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Rozstrilyuvali_usih_tse_terakt_direktor_koledzhu_u_Kerchi_293370.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя