Поліція почала штрафувати за перевищення швидкості


З 16 жовтня патрульні почали вимірювати швидкість автомобілів у місцях концентрації ДТП і штрафувати порушників. Про це повідомляє Департамент комунікації МВС України. Об этом сообщает glamurchik.in.ua со ссылкой на СМИ.


«З 16 жовтня ми не обмежимось профілактичною бесідою та попередженнями про підвищену небезпеку цього правопорушення», – попереджають у патрульній поліції.


За превищення швидкості більш як на 20 км/год загрожує штраф у 255 грн, а за перевищення більш як на 50 км/год – 510₴


Швидкість руху вимірюють за допомогою пристрою TruCam, який тестували протягом минулого тижня. У місцях, де проводять фіксацію порушень, розміщено відповідні попереджувальні дорожні знаки. На автомобілях поліції увімкнено маячки синього кольору. Також у МВС опублікували карту місць, де розташовано пристрої.


У Києві фіксація швидкості буде працювати лише на проспекті Бажана і проспекті Перемоги.Після ліквідації ДАІ у 2015 році штрафи нова патрульна поліція перестала фіксувати перевищення швидкості через відсутність відповідного пункту у законі «Про поліцію».


Нагадаємо, що від 27 вересня набрали чинності нові правила паркування.


* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2018/10/16/politsiya-pochala-shtrafuvati-za-perevishhennya-shvidkosti/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя